Opozorilo

JFolder: :datoteke: Pot ni mapa. Pot: /home/repe02/domains/hk-celje.si/public_html/images/tekme/5_12_2016_Celje - HDD_Olimpija_Pokalna_tekma_Avtor_Boris_Pavlovic

Obvestilo

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/tekme/5_12_2016_Celje - HDD_Olimpija_Pokalna_tekma_Avtor_Boris_Pavlovic

O tekmi

V ponedeljek, 5. decembra je bila v celjskem Mestnem parku odigrana polfinalna tekma Pokala Slovenije med Celjem in Olimpijo.

Tekma se ni začela po okusu knezov, ki so v prvi tretjini prejeli tri zadetke. Mreža bi se lahko stresla tudi na strani Olimpije, a je vratar Rajšp zaustavil vseh 8 strelov Celjanov v prvem delu tekme.

V drugi tretjini so naši hokejisti dvignili tempo in nevarno ogrožali Ljubljančane. 500 gledalcev je prišlo na svoj račun v 33. minuti, ko je z lepim diagonalnim strelom izid znižal Nejc Kastelic.

Do konca tekme smo videli še nekaj lepih priložnosti na obeh straneh, a sta vratarja Jeram na celjski in Rajšp na ljubljanski strani delovala odlično.

Polfinale Pokala Slovenije
Ponedeljek, 5. december
HK ECE CELJE : HDD OLIMPIJA 1:3 (0:3, 1:0, 0:0)
Sodniki: Jeram, Rojko, Turk
Strelci: 7:07 – 0:1 Čepon (Zajc), 11:12 – 0:2 Chvatal, 16:55 – 0:3 Mušič (Guimond, Pem), 32:20 – 1:3 Kastelic (Ogrizek)
Streli na gol: 20 – 44
Izključitve: 8 min – 20 min

Fotografija: Boris Pavlović

{gallery}tekme/5_12_2016_Celje - HDD_Olimpija_Pokalna_tekma_Avtor_Boris_Pavlovic{/gallery}