Opozorilo

JFolder: :datoteke: Pot ni mapa. Pot: /home/repe02/domains/hk-celje.si/public_html/images/tekme/8_11_2016_HK_Slavija - Celje Pokalna tekma

Obvestilo

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/tekme/8_11_2016_HK_Slavija - Celje Pokalna tekma

O tekmi

V sredo je bila v Zalogu na sporedu četrtfinalna tekma Pokala Slovenije med ekipo Slavije in ECE Celja. Naši hokejisti so bledo začeli srečanje in po vsega šestih minutah igre so se domači že veselili prvega zadetka. Do 25. minute so zadeli še dvakrat in povedli s 3:0.

Po zares medli prvi polovici so se celjski hokejisti le začeli prebujati. Nekaj dobrih obramb vratarja in zadetek Kastelica so vlili novo upanje, a je Gorše s četrtim zadetkom za Slavijo znova povišal na +3. V zadnji tretjini so knezi pokazali pravi obraz in v dobrih osmih minutah trikrat zadetli prek Ogrizka, Rakanovića in Kastelica ter izsilili podaljšek.

V podaljšku so kot prvi zapretili hokejisti Slavije, ko so imeli dve minuti igralca več na ledu. Srčni Celjani so zdržali in zaključili tekmo z zadetkom Matica Zupanca. V polfinalu v Celje, najverjetneje 28. novembra, prihaja ekipa Olimpije.

POKAL SLOVENIJE, četrtfinale
Torek, 8.11.2016
HK PLAYBOY SLAVIJA : HK ECE CELJE 4:5* (1:0, 3:1, 0:3, 0:1)

Strelci: 5:56 – 1:0 Humar (Miklavčič, Gorše), 22:06 – 2:0 Čampa (Humar, Gorše), 25:01 – 3:0 Humar (Truden, Snoj), 31:27 –  3:1 Kastelic (Zupanc M., Ribič), 35:18 – 4:1 Gorše (Čampa, Truden), 47:15 – 4:2 Ogrizek (Rakanović), 49:11 – 4:3 Rakanović (Ogrizek, Petek), 55:26 – 4:4 Kastelic (Zupanc M., Mercina), 4:5 Matic Zupanc

Streli na gol: 48 – 42
Izključitve: 37 min ; 37 min