Opozorilo

JFolder: :datoteke: Pot ni mapa. Pot: /home/repe02/domains/hk-celje.si/public_html/images/tekme/22_10_2016_HDK Maribor - Celje

Obvestilo

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/tekme/22_10_2016_HDK Maribor - Celje

O tekmi

Našo člansko ekipo je v soboto čakalo drugo gostovanje v letošnji sezoni. Tokrat je bilo na sporedu gostovanje pri sosedih v Mariboru. Za šesto zmago v sezoni so se morali naši igralci pošteno potruditi. Po učinkovitem začetku, ko so 9. minuti povedli že z 2:0, je sledil padec in preobrat domačinov. V 45. minuti so Mariborčani s četrtim zaporednim zadetkom povedli 4:2. Sledila je razburljiva končnica, v kateri je bila naša ekipa bolj zbrana. Nejc Kastelic je poskrbel za podaljšek, v katerem je kapetan Žiga Grahut odločil zmagovalca.

DRŽAVNO PRVENSTVO HDK Maribor : HK ECE Celje 5:6* (0:2, 2:0, 3:3, 0:1)

*Po podaljšku Strelci: 3:08 – 0:1 Rakanović (Grahut Ž., Ogrizek), 8:32 – 0:2 Grahut Ž. (Rakanović, Leber), 24:51- 1:2 Voh (Kuzman), 34:25 – 2:2 Ivanuša (Drozg, Kranjc), 44:04 – 3:2 Štebih (Vinčec Drozg), 45:53 – 4:2 Kranjc (Ivanuša), 49:32 – 4:3 Knez (Mercina, Zupanc M.), 56:14 – 5:3 Vinčec KS, 57:15 – 5:4 Ribič (Grahut Ž., Ogrizek), 59:35 – 5:5 Kastelic (Grahut Ž, Ogrizek), 63:59 – 5:6 Grahut Ž. (Rakanović, Ogrizek)
Streli na gol: 37 – 54
Izključitve: 12 min – 18 min