Opozorilo

JFolder: :datoteke: Pot ni mapa. Pot: /home/repe02/domains/hk-celje.si/public_html/images/tekme/15_10_2016_celje - HKMK_Bled

Obvestilo

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/tekme/15_10_2016_celje - HKMK_Bled

O tekmi

V soboto, 18. oktobra je bil odigran že peti krog v državnem prvenstvu. V Celju je tokrat gostoval Bled.

Tekma se je začela s po nekaj priložnostmi na obeh straneh, kaj kmalu pa so se začele vrstiti kazni na celjski strani. Kar pet kazni so si domači hokejisti prislužili v prvi tretjini. Po vrsti so na kazensko klop sedli: Rakanović, Grahut N., Kastelic in Ograjenšek. Blejci so stiskali obroč okoli celjskega gola, a je vrata zaklenil odlični Timotej Jeram in v prvi tretjini obranil kar 15 strelov. Klonil je le v 15. minuti, ko je Vodnjov izkoristil igro z igralcem več in povedel Bled v vodstvo.

V drugi tretjini smo videli drugačno sliko na ledu. Celjani so vseskozi stopnjevali tempo in nadstreljali goste. Leber je v 31. minuti izenačil izid, Burazin je Bled minuto kasneje povedel v novo vodstvo, a je Ogrizek že 58 sekund zatem znova izenačil na 2. Razmerje v strelih v drugi tretjini: 15:9.

Motivirana domača ekipa je v zadnji tretjini nadaljevala v svojem tempu in nadstreljala goste s kar 21:9. V 47. minuti je po krasni podaji Ribiča, prvenec v članski ekipi dosegel Valentino Pintar-Senica. Za mirno končnico je z natančno odmerjenim strelom v levi zgornji kot vratarja Bleda poskrbel Rok Leber v 54. minuti.

Že v sredo, 19. oktobra 2016 ob 18:00 čaka našo ekipo nova domača tekma proti ekipi KHL Mladost. Vabljeni!

DRŽAVNO PRVENSTVO, 5. KROG
Sobota, 15.10.2016
HK ECE CELJE : HKMK BLED 4:2 (0:1, 2:1, 2:0)
Sodniki: Pahor, Bergant, Bohinc
Strelci: 14:04 – 0:1 Vodnjov (Bassanese, Jakopič), 30:07 – 1:1 Leber (Ogrizek), 31:20 – 1:2 Burazin (Rakovič, Svete), 32:18 – 2:2 Ogrizek (Rakanović), 46:42 – 3:2 Pintar-Senica (Ribič), 53:28 – 4:2 Leber (Rakanović)
Izključitve: 16 min – 24 min
Streli na gol: 52 - 34