Opozorilo

JFolder: :datoteke: Pot ni mapa. Pot: /home/repe02/domains/hk-celje.si/public_html/images/tekme/29_10_2016_Celje - KHK_Crvena_Zvezda

Obvestilo

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/tekme/29_10_2016_Celje - KHK_Crvena_Zvezda

O tekmi

V soboto je v Celju gostovala ekipa Crvene zvezde. Lepo število gledalcev je videlo lepo hokejsko predstavo z ogromno zadetki.

Zatemnjena dvorana na začetku in največje število gledalcev v letošnji sezoni sta le dva poudarka pravega hokejskega večera v Mestnem parku. Za navdušenje v dvorani je v 11. minuti poskrbel Davor Rakanović, ko je ob igri z igralcem več povedel kneze v vodstvo 1:0. Napadi celjske ekipe so se stopnjevali in dobro minuto kasneje so vodili že z 2:0. Strelec je bil Matic Zupanc. Izid tretjine 2:1 je v 14. minuti postavil Anđelkovič. Razmerje v strelih v prvi tretjini je bilo 18:4.

Drugi tretjina je prinesla kar šest zadetkov. Za Celjane so zadeli: Ograjenšek, Jeram, Kastelic in Knez. Za ekipo Crvene zvezde sta bila uspešna kapetan Pajić in Glavonjić. Razmerje v strelih v drugi tretjini je bilo povsem enako kot v prvem delu 18:4.

Tudi v zadnji tretjini domači igralci niso popuščali in rutinirano tekmo pripeljali do konca. Končni rezultat 7:3, je dobrih sedem minut pred koncem postavil Nejc Kastelic.

DRŽAVNO PRVENSTO
Sobota, 29. oktober
HK ECE CELJE : CRVENA ZVEZDA 7:3 (2:1, 4:2, 1:0)
Sodniki: Jeram, Rakovič, Bizalj
Strelci: 10:46 – 1:0 Rakanović (Ž.Grahut), 12:10 – 2:0 Zupanc M. (Ograjenšek, Kastelic), 13:29 2:1 Anđelković (Daniel, Pajič), 24:10 – 3:1 Ograjenšek (Kastelic, Zupanc M.), 31:15 – 4:1 Jeram (Rakanović. Čuvan), 33:55 – 4:2 Pajić (Glavonjić), 35:22 – 5:2 Kastelic (Ograjenšek, Zupanc M.), 37:39 – 6:2 Knez (Jeram, Klavžar), 39:04 – 6:3 Glavonjić (Prokić, Nikolić), 52:50 – 7:3 Kastelic (Mercina, Petek)
Streli na gol: 55 – 11
Izključitve: 4 min – 8 min