Opozorilo

JFolder: :datoteke: Pot ni mapa. Pot: /home/repe02/domains/hk-celje.si/public_html/images/tekme/19_10_2016_Celje - KHL_Mladost

Obvestilo

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/tekme/19_10_2016_Celje - KHL_Mladost

O tekmi

V sredo, 19. oktobra je bila v Celju odigrana tekma šestega kroga državnega prvenstva. Ekipa HK ECE Celje je palice prekrižala z ekipo KHL Mladost.

Tekma se še dobro ni začela, ko so se že veselili gostje. Po čudnem odbijanju ploščka pred golom domačega vratarja Mateja Duha, je le ta prvič klonil. Naši fantje v prvem delu igre niso našli potrebnega ritma, poznala se je tudi odsotnost Roka Lebra, ki ga je v prvem napadu nadomestil Tim Ograjenšek. Razmerje v strelih v prvi tretjini je bilo 11:9 v korist Mladosti.

V drugem delu so naši hokejisti stopnjevali ritem in v 2. minuti je izenačil Ograjenšek. 20 strelov v drugi tretjini je bilo dovolj za še en zadetek. V 35. minuti je odlično akcijo izvedel drugi napad, ki je z lepo dvojno podajo izigral hrvaško obrambo, plošček pa je v mrežo pospravil Kastelic.

V zadnji tretjini smo videli le trinajst strelov na gol, naši igralci pa so rutinirano tekmo pripeljali do konca. Petnajst sekund pred koncem tekme je končni izid 3:1 postavil Matic Zupanc.

DRŽAVNO PRVENSTVO, 6. KROG

Sreda, 19. oktober
HK ECE CELJE : KHL MLADOST 3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
Sodniki: Jeram, Turk, Miklič
Strelci: 00:51 – 0:1 Čunko (Cerovečki), 21:17 – 1:1 Ograjenšek (Rakanović, Ogrizek), 34:31 – 2:1 Kastelic (Ribič, Zupanc), 59:45 – 3:1 Zupanc M. (Petek, Kastelic)
Streli na gol: 36 – 21
Izključitve: 2 min – 12 min