|POKAL SLOVENIJE| Zmagaaaa!!! Naši fantje so v četrtfinalu premagali Slavijo 5:3!!

Naši hokejisti so v drugem četrtfinalnem obračunu pokalnega turnirja v Celju, premagali Slavijo s 5:3.

Prva tretjina se je začela povsem po okusu celjskih navijačev. Napadalna igra, veliko priložnosti je zaznamovalo prvi del igre. Goste iz Zaloga je reševal vratar Pavlič, ki je v 1. tretjini zbral kar 17 obramb.

Takoj na začetku druge tretjine, so naši fantje le našli pot do mreže. Prvi je z modre črte zadel Nik Grahut, dve minuti kasneje pa je po lepem prodoru na 2:0 povišal Rok Leber. Oklepniki se niso zadovoljili z vodstvom in še naprej napadali. Na 3:0 je po podaji Ogrizka, povišal kapetan, Žiga Grahut. Sledil je zadetek gostov za znižanje na 3:1. Ko se je zdelo da je druga tretjina končana, je v zadnji sekundi nekoliko sporno zadel Snoj in približal Slavijo na 3:2.

Rok Kolar HK ECE CeljeV zadnji tretjini sta stvari na svoje mesto postavila Ogrizek in mladi Kolar, ki je dosegel prvenec v celjskem dresu. Končni rezultat je bil 5:3. V soboto ob 20.00 čaka naše fante polfinani obračun proti ekipi Jesenic. Vabljeni!

POKAL SLOVENIJE

Četrfinale

HK ECE CELJE : HK SLAVIJA 5:3 (0:0, 3:1, 2:2)

Strelci: 20:45 – 1:0 Nik Grahut, 23:31 - 2:0 Leber (Grahut Ž.), 30:31 – 3:0 Grahut Ž. (Ogrizek), 33:57 – 3:1 Čampa (Bohinc, Snoj), 40:00 – 3:2 Snoj (Gorše), 43:35 – 4:2 Ogrizek (Leber, Grahut Ž.), 50:32 – 5:2 Kolar, 56:59 – 5:3 Bohinc (Čampa).

Izključitve: 10min ; 24 min

HK ECE Celje: Avsenik, Jeram T., Braček, Čuvan, Grahut N., Grahut Ž., Jeram F., Jeram U., Kastelic, Kolar, Leber, Mercina, Nemeček, Ogrizek, Ograjenšek, Rakanović, Srebot, Zupanc, Ribič.